Szkolenia

budowanie relacji, budowanie zespołu, komunikacja, negocjacje, praca w grupie, praktyczne ćwiczenia, radzenie sobie ze stresem, rozwój osobisty, słuchanie, szkolenia, warsztaty, wiedza, współpraca w zespole, zadania symulacyjne, zarządzanie


Od 2007 roku pracuję jako autor i prowadzący szkolenia biznesowe. Współpracujący zarówno z firmami szkoleniowymi, jak i samodzielny wykonawca usług szkoleniowych.

Jako trener specjalizuję się w tych obszarach, które na co dzień wykorzystuję we własnej pracy. Szczególnie polecam Państwu szkolenia z zakresu:

 • Rekrutacji, oceny kompetencji i potencjału
 • Zarządzania personelem
  (Miękkie umiejętności prawdziwego przywódcy)
 • Sprzedaży i obsługi klienta
 • Rozwoju osobistego
  (Czyli umiejętności przydatne każdemu)
 • Szkolenia z obszaru doradztwa zawodowego
  (Umiejętności kształtowania własnej kariery i efektywnego poszukiwania pracy)

(Przykłady gotowych szkoleń z poszczególnych obszarów, dostępne na życzenie)

Jak zamówić szkolenie?

Porozmawiajmy – chętnie pomogę określić potrzeby szkoleniowe, zaproponuję konspekty szkoleń, ustalimy preferowaną formę i szczegóły organizacyjne. Szkolenia realizuję zarówno dla firm szkoleniowych jak i klientów końcowych. Zapraszam do kontaktu.

Szkolenia z innych obszarów

Współpracuję również z trenerami-ekspertami z innych dziedzin. Jeśli mają Państwo potrzeby szkoleniowe w innych obszarach niż wymienione powyżej, z przyjemnością zaproponuję Państwu odpowiednią tematykę i ekspertów gotowych poprowadzić dla Państwa szkolenia.